Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
rajibraj 18 Şubat 2020, 13:52

Tavanın Daha Yüksek Gibi Görülmesini Sağlamanın Yollari.

Dış dekorasyon aydınlatmalarında görmeye alışkın olduğumuz led aydınlatmalar, şimdilerde iç dekorasyon aydınlatmalarında oldukça popüler olmaya başladı.

Dış dekorasyondan iç dekorasyona doğru hızlı bir geçiş yapmaya başlayan bu ışık uygulaması başta yatak odaları olmak üzere genç odalarında, salonda ve mutfak alanında kendine yer bulmaya başladı. Tabi sadece bu alanlarla sınırlı değil. Evini farklı ışık oyunları ile farklı bir ambiyans oluşturmak isteyenlerde evin farklı alanlarında led aydınlatma sisteminden yararlanmaktalar.

Evlerde led aydınlatma tasarımların nasıl duracağını gözünüzde biraz daha iyi canlanması için görseller eşliğinde konumuza devam edelim.

Yaşam alanlarınızda masalcı bir atmosfer oluşturmak için işe evin antresinden başlayabilirsiniz. Antrenin tavanında gökyüzündeki yıldızları yansıtarak mekanda farklı bir ışıklandırma oluşturabilirsiniz. Antre tavanına alçıpan uygulaması yaparak kabloları aydınlatmanın özel bir şekil almasını sağlayabilir, aynı zamanda kablo kirliğini de önleyebilirsiniz.

Eğer evinizin tavanı alçak ise, tavanın daha yüksek gibi görülmesini sağlamak adına led aydınlatma sisteminden yararlanabilirsiniz. Evinizin atmosferinde daha farklı bir ambiyans oluşturmak adına led aydınlatmaları, dilerseniz zemine yakın uygulayabilirsiniz. Farklı bir dizayn için yapabileceğiniz diğer bir uygulama ise kapı üzerinde led aydınlatma uygulaması olacaktır.

Evinizin tavanı yüksek ise, bu durumda da şöyle bir uygulama yapabilirsiniz. Yüksek tavanda led aydınlatmaya eşlik edecek bir avize yada sarkıt lamba tercih ederek tavan dekorasyonuna estetik katabilirsiniz.